Dekorasyonnet – Dekorasyon Fikirleri

Giyinme Odaları Tasarım Örnekleri

Giyinme Odaları Tasarım Örnekleri

Yatak odalarının bir parçası haline gelen giyinme odaları tasarımı farklılıklar gösterir. Yatak odanızda olabileceği gibi farklı bir oda şeklinde olması da mümkün. Bu tamamen sizin sahip olduğunuz alanla ilgilidir.

Geniş alanlar için olan tasarımlar kadar dar alanlarda hatta küçük bir yatak odası içinde bile bu türden bir oda yaratabilirsiniz. Gardırop ve dolaplarınızı paravan gibi kullanarak yatak odanızın içinde bir kısmı giysi odası olarak düzenlemek için ayırabilirsiniz.

Eğer yatak odanız yeterince genişse oda içinde bir kısım ayırarak dizayn edebilir, büyük bir dolap yaptırarak bu kısmı perde ya da dekoratif paravanlarla ayırabilirsiniz.

Giysi dolaplarının iç dizaynlarını ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Kravat ve gömlekler için ayrı üniteler kallanarak kolay erişilebilir ve düzenli gardıroplara sahip olabilirsiniz. Bu tarz dolap üniteleri ile eviniz de daha düzenli olacak ve tüm fazlalıklar ortadan kalkacaktır.

Dolap içi dizaynı yaparken acele etmeyin. Planı hazırlarken tekrar tekrar düşünerek ne tür eşyaları ve giysileri burada muhafaza edeceğinizi göz önüne alın. Sadece giysileri mi, yoksa ayakkabılar için mi kullanacaksınız? Bazı dolap tasarımlarının içinde ütü masası ve elektrik süpürgesinin saklanabileceği kısımlarda oluşturmanız gereklidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ